livescore - live soccer scores

LiveScore Soccer - Soccer Live Scores

18/02 19:00
FT 
 Real Sociedad
Levante 
18/02 23:15
FT 
 Atletico Madrid
Athletic Bilbao 
19/02 01:30
 
 Espanyol
Villarreal 
19/02 03:45
 
 Real Betis
Real Madrid 
18/02 19:30
FT 
 Torino
Juventus 
18/02 22:00
FT 
 Benevento
Crotone 
18/02 22:00
FT 
 Bologna
Sassuolo 1
18/02 22:00
FT 
 Napoli
Spal 
19/02 01:00
 
 Atalanta
Fiorentina 
19/02 03:45
 
 AC Milan
Sampdoria 
18/02 22:30
FT 
 Augsburg
VfB Stuttgart 
19/02 01:00
 
 Monchengladbach
Borussia Dortmund 
18/02 22:00
FT 
 Nice
Nantes 
18/02 23:59
FT 
 Lille
Lyon 
19/02 04:00
 
 Marseille
Bordeaux 
18/02 23:59
FT 
 Rochdale
Tottenham Hotspur 
18/02 20:00
FT 
 Norwich
Ipswich 
19/02 00:30
 
 Leeds United
Bristol City 
18/02 19:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
Utrecht 
18/02 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Heracles Almelo 
18/02 21:30
FT 
 Twente Enschede
Sparta Rotterdam 
18/02 23:45
FT 
 Zwolle
Ajax Amsterdam 
18/02 21:30
FT 
 Gent
KV Mechelen 
19/02 01:00
 
 Sporting Charleroi
Standard Liege 
19/02 03:00
 
 Peruwelz
Red Star Waasland-Beveren 
18/02 23:59
FT 
 Vitoria Setubal
Pacos Ferreira 
18/02 23:59
FT 
1 Moreirense
Chaves 
19/02 02:00
 
 Porto
Rio Ave 
19/02 04:15
 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Braga 
18/02 22:15
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
18/02 23:00
FT 
 Celtic
St. Johnstone 
18/02 21:00
FT 
1 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 1
19/02 05:00
 
 Racing De Cordoba
Sportivo Penarol 
19/02 04:00
 
 Deportivo Espanol
Almirante Brown 
19/02 04:00
 
 Guillermo Brown
Quilmes 
19/02 04:00
 
 CA Brown Adrogue
Boca Unidos 
19/02 05:00
 
 San Martin Tucuman
Estudiantes De San Luis 
19/02 06:00
 
 Ferrol Carril Oeste
Atletico Rafaela 
19/02 04:00
 
 Arsenal de Sarandi
CA Huracan 
19/02 04:00
 
 San Martin San Juan
Talleres Cordoba 
19/02 06:15
 
 River Plate
Godoy Cruz 
19/02 08:30
 
 CA Banfield
Boca Juniors 
18/02 15:00
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Queensland Lions SC 
18/02 12:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
North Geelong Warriors 
18/02 12:00
 
 Nunawading City
Melbourne Heart Youth 
18/02 14:00
FT 
 Sydney Womens
Melbourne City Womens 
18/02 14:30
FT 
 White City Woodville
Modbury Jets 1
18/02 23:30
FT 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
18/02 19:00
FT 
 Fk Kapaz Ganca
FK Inter Baku 
18/02 21:30
 
 Sabayi
Qarabag 
18/02 19:00
FT 
 Sumqayit Reserves
Neftci Baku Reserve 
18/02 23:00
FT 
 Westerlo
Tubize 
19/02 03:00
 
 Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero 
19/02 03:00
 
 Royal Pari
Nacional Potosi 
19/02 05:15
 
 The Strongest
Bolivar 
19/02 07:30
 
 Blooming
Aurora 
19/02 03:00
 
 Vitoria Salvador BA
Bahia(BA) 
19/02 04:00
 
 Juazeirense Ba
Jequie Ba 
19/02 04:00
 
 Boavista
CR Flamengo (RJ) 
19/02 04:00
 
 Figueirense (SC)
Concordia Ac 
19/02 04:00
 
 Joinville
Atletico Tubarao 
19/02 06:30
 
 Hercilio Luz Sc
Criciuma 
19/02 03:00
 
 Ferroviario CE
Guarani Ce 
19/02 04:00
 
 Maranguape Ce
Ceara 
19/02 03:00
 
 Brasil De Pelotas Rs
Sao Jose Poa Rs 
19/02 04:00
 
 Sao Paulo Rs
Internacional (RS) 
19/02 06:30
 
 Novo Hamburgo RS
Sao Luiz(RS) 
19/02 03:00
 
 Itumbiara Ec Go
Ipora 
19/02 03:00
 
 Aparecidense Go
Anapolina Go 
19/02 03:00
 
 Gremio Anapolis
Goias 
19/02 04:00
 
 Cd Rincon
Rio Verde Go 
19/02 03:00
 
 Caldense(MG)
Ca Patrocinense 
19/02 03:00
 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Tupi Juiz de Fora MG 
19/02 04:00
 
 America MG
Atletico Mineiro (MG) 
19/02 03:00
 
 Centro Sportivo Paraibano
Campinense Pb 
19/02 03:00
 
 Treze Campina Grande PB
Botafogo PB 
19/02 04:00
 
 Atletico Cajazeirense Pb
Sousa Pb 
19/02 04:00
 
 Nacional De Patos Pb
Desportiva Guarabira Pb 
18/02 21:00
FT 
 Mirassol
Ituano Sp 1
19/02 04:00
 
 Sao Paulo
Santos 
19/02 06:30
 
 Ponte Preta
Palmeiras 
19/02 06:30
 
 Sao Bento
Botafogo Sp 
18/02 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Bonsucesso U20 1
19/02 03:00
 
 Central Sc Pe
Belo Jardim Pe 
19/02 04:00
 
 Sport Club Recife (PE)
America Pe 
19/02 07:00
 
 Salgueiros AC
Flamengo De Arcoverde 
18/02 18:30
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Pirin Blagoevgrad 
18/02 21:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia 
18/02 23:30
FT 
 Levski Sofia
Botev Plovdiv 
19/02 05:00
 
 Huadiwei Sub
Cobresal 
18/02 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Union La Calera 
19/02 05:00
 
 O Higgins
Huachipato 
19/02 07:30
 
 Union Espanola
Csd Antofagasta 
19/02 03:00
 
 Envigado
Deportiva Once Caldas 
19/02 05:00
 
 Atletico Bucaramanga
Deportivo Rionegro 
19/02 06:15
 
 America de Cali
Patriotas 
19/02 07:00
 
 Atletico Huila
Atletico Junior Barranquilla 
19/02 09:00
 
 Millonarios
Atletico Nacional 
19/02 04:30
 
 Deportes Quindio
Bogota 
19/02 03:30
 
 Cartagines Deportiva SA
AD Carmelita 
19/02 03:30
 
 Perez Zeledon
Limon 
19/02 05:00
 
 Guadalupe
Santos De Guapiles 
19/02 06:00
 
 Deportivo Saprissa
Municipal Liberia 
19/02 07:00
 
 Alajuelense
Ad Grecia 
18/02 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 1
18/02 23:59
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Cibalia 
18/02 21:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ermis Aradippou 
18/02 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
18/02 17:30
FT 
 Zlin U21
Mfk Karvina U21 
18/02 18:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Teplice U21 
18/02 18:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Hradec Kralove U21 
18/02 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Brno U21 
18/02 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Viktoria Plzen 
19/02 01:00
 
 Sparta Praha
Slovan Liberec 
18/02 19:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Horsens 
18/02 21:00
FT 
 Randers
Hobro I.K. 
18/02 23:00
FT 
 Midtjylland
Kobenhavn 
19/02 01:00
 
 Aalborg BK
Brondby 1
19/02 01:00
 
 Deportivo Cuenca
Liga Dep. Universitaria Quito 
19/02 05:00
 
 Sociedad Deportiva Aucas
Delfin Sc 
19/02 01:35
 
 Enppi
El Ismaily 
19/02 05:00
 
 Aguila
Luis Angel Firpo 
19/02 05:00
 
 CD FAS
Isidro Metapan 
18/02 23:00
FT 
 Blackpool
Peterborough United 
18/02 21:00
FT 
 Reading U23
Middlesbrough U23 
18/02 23:59
FT 
 IFK Mariehamn
Inter Turku 
18/02 18:00
FT 
 Le Mans U19
Bordeaux U19 
18/02 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
VfL Osnabruck 
18/02 21:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
VfR Aalen 
18/02 18:00
FT 
 Koln Womens
Eintracht Frankfurt womens 
18/02 21:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Turbine Potsdam (w) 
18/02 21:00
 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Sc Freiburg (w) 
18/02 21:00
 
 Bayern Munich (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
18/02 23:59
FT 
 Hoffenheim (w)
Wolfsburg womens 
18/02 20:30
FT 
 Eintr. Braunschweig
Union Berlin 
18/02 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg 
18/02 20:30
FT 
 Nurnberg
MSV Duisburg 
18/02 18:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
Vfl Osnabruck U19 
18/02 18:00
FT 
 Hamburger U19
Chemnitzer U19 
18/02 20:00
FT 
 Werder Bremen U19
Wolfsburg U19 
18/02 20:00
FT 
 Holstein Kiel U19
St Pauli U19 
18/02 17:30
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Sc Freiburg U19 
18/02 18:00
FT 
 Hoffenheim U19
Augsburg U19 
18/02 20:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Greuther Furth U19 
18/02 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Schalke 04 U19 
18/02 18:00
FT 
 Bochum U19
Djk Arminia Klosterhardt U19 
18/02 18:00
FT 
 Koln U19
Msv Duisburg U19 
18/02 20:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Arminia Bielefeld U19 
18/02 20:30
FT 
 Paderborn U19
Monchengladbach U19 
18/02 20:00
FT 
 Sv Grun Weiss Lubben
Torgelower Sv Greif 
18/02 20:00
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Altludersdorf 
18/02 21:00
FT 
 Karlsruher Youths
Astoria Walldorf Ii 
18/02 21:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Mtv Gifhorn 
18/02 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bsg Chemie Leipzig 
18/02 20:30
FT 
 Berliner Ak 07
VSG Altglienicke 
18/02 21:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Viktoria Berlin 1889 
18/02 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Stuttgart Amateure 
18/02 22:00
FT 
 Wattenscheid
Uerdingen 
18/02 21:00
FT 
 Platanias FC
Pas Giannina 
18/02 23:15
FT 
 AEK Athens
Xanthi 
18/02 23:15
FT 
1 PAE Levadiakos
Panaitolikos Agrinio 
19/02 01:30
 
 Olympiakos Piraeus
Panionios 
18/02 21:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Anagenisi Karditsa 
18/02 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Panserraikos 
18/02 21:00
FT 
 Ergotelis
Trikala 
18/02 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Apollon Larissas 1
18/02 21:00
FT 
1 Veria
Panegialios 1
18/02 18:00
 
 Olympiakos Piraeus U20
Panionios U20 
19/02 01:00
 
 CD Suchitepequez
Antigua Gfc 
18/02 23:00
FT 
 Grindavik
Thor Akureyri 
18/02 23:59
FT 
 Hafnarfjordur FH
UMF Selfoss 
19/02 00:15
FT 
 Fylkir
HK Kopavog 
19/02 02:15
 
 Throttur
Breidablik 
18/02 16:30
FT 
 Neroca
Mohun Bagan 
18/02 20:00
FT 
 Chennai Titans
Jamshedpur 
18/02 22:30
FT 
 Atletico De Kolkata
Mumbai City 
18/02 18:30
FT 
 Salgaocar Sports Club U18
Dempo Sc U18 
18/02 19:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Rah Ahan 
18/02 19:00
FT 
 Iran Javan Bushehr
Khouneh Be Khouneh 
18/02 19:00
FT 
 Ucd Afc
Ballymun United 
18/02 19:00
FT 
 Cherry Orchard
Mochtas 
19/02 01:00
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Ashkelon 
19/02 02:30
 
 Hapoel Haifa
Maccabi Netanya 
18/02 21:30
FT 
 Arzachena
Pisa 
18/02 21:30
FT 
 Gavorrano
Piacenza 
18/02 21:30
FT 
 Giana
Robur Siena Ssd 
18/02 21:30
FT 
 Pistoiese
Olbia 
18/02 21:30
FT 
 Pro Piacenza
Viterbese 1
18/02 23:30
FT 
 Lucchese
Cuneo 
19/02 01:30
 
 Alessandria
Ac Monza 
19/02 01:30
 
 Carrarese
Prato 
19/02 01:30
 
 Pontedera
Arezzo 
18/02 21:30
FT 
 Gubbio
Pordenone Calcio Ssd 
18/02 21:30
FT 
 Usd Akragas
Catanzaro 1
18/02 21:30
FT 
 Matera
Us Siracusa 
18/02 21:30
FT 
 Trapani
Paganese 
18/02 23:30
FT 
 Juve Stabia
Bisceglie 1913 
18/02 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Catania 
18/02 23:30
FT 
 Rende
Fondi 1
18/02 23:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Lecce 
18/02 23:30
FT 
 Francavilla
Us Casertana 1908 1
18/02 22:00
FT 
 Frosinone
Ascoli 
19/02 00:30
 
 Brescia
Ternana 
18/02 20:00
FT 
 Deckard Lian
Bandari 
18/02 20:00
FT 
 Vihiga United
Posta Rangers 
19/02 00:15
 
 Kazma
Al Salmiyah 
18/02 20:15
FT 
 Salam Zgharta
Trables Sports Club 
18/02 21:00
FT 
 Pelister Bitola
Rabotnicki Skopje 
19/02 02:00
 
 Toluca
Santos Laguna 
19/02 08:00
 
 Veracruz
Club America 
19/02 02:00
 
 Leones Univ Guadalajara
Atlante 
18/02 23:00
FT 
 Forces Armee Royales
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
18/02 23:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Chabab Atlas Khenifra 
19/02 01:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
Kawkab de Marrakech 
19/02 03:00
 
 Wydad Casablanca
Rcoz Oued Zem 
18/02 17:30
FT 
 Magway
Mahar United 
19/02 06:00
 
 Sportivo Luqueno
Olimpia Asuncion 
19/02 02:30
 
 Deportivo Municipal
Academia Deportiva Cantolao 
19/02 05:00
 
 Alianza Lima
Sporting Cristal 
18/02 22:30
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
19/02 01:00
 
 Lech Poznan
Pogon Szczecin 
18/02 19:15
FT 
 Real Sport
Benfica B 1
18/02 22:30
FT 
1 Porto B
UD Oliveirense 
18/02 23:00
FT 
 Varzim
Famalicao 1
18/02 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Nacional 1
18/02 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Penafiel 
18/02 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Santa Clara 
18/02 23:00
FT 
 SC Covilha
Leixoes 
18/02 23:59
FT 
 ACS Poli Timisoara
CSM Studentesc Iasi 
19/02 02:45
 
 Dinamo Bucuresti
Steaua Bucuresti 
18/02 16:15
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Rotor Volgograd 
18/02 18:45
FT 
 Ural Sr
Ararat Moscow 
18/02 21:30
FT 
 Spartak Moscow II
FK Tyumen 
18/02 23:59
FT 
 Krasnodar II
Lokomotiv Moscow B 
18/02 20:15
FT 
 Celtic Womens
Stirling University Womens 
18/02 21:00
FT 
 Forfar Farmington Womens
Hibernians Womens 
18/02 21:00
FT 
 Spartans Womens
Glasgow Rangers Womens 
18/02 20:00
FT 
 Radnicki Nis
Backa Backa Palanka 
18/02 21:00
FT 
2 Mladost Lucani
Partizan Belgrade 
18/02 21:00
FT 
 FK Senica
DAC Dunajska Streda 1
18/02 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava 
18/02 21:00
FT 
 Nitra
Trencin 
18/02 21:00
FT 
 MSK Zilina
MFK Ruzomberok 
18/02 21:00
FT 
1 1. Tatran Presov
Sport Podbrezova 1
18/02 19:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Sporting De Huelva Womens 
18/02 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Real Sociedad Womens 
18/02 19:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Santa Teresa Cd Womens 1
18/02 19:00
FT 
1 Sevilla Fc Womens
Prainsa Zaragoza Womens 
18/02 19:30
 
 Rcd Espanyol Womens
Levante Ud Womens 
18/02 20:00
FT 
 Barcelona Womens
Athletic Club Bibao Womens 
18/02 19:00
FT 
 Sevilla Atletico
Almeria 
18/02 23:00
FT 
 Cordoba
Granada 
19/02 01:00
 
 Cultural Leonesa
Rayo Vallecano 
19/02 01:00
 
 Numancia
Cadiz 
19/02 03:00
 
 CD Lugo
Barcelona B 
18/02 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Carceda 
18/02 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Toledo 1
18/02 19:00
FT 
 Ad Union Adarve
Fuenlabrada 
18/02 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
SD Ponferradina 
18/02 23:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Cf Rayo Majadahonda 
18/02 23:59
FT 
1 G Segoviana
San Sebastian Reyes 
18/02 23:59
FT 
 Pontevedra
Racing de Ferrol 
18/02 23:59
FT 
 Cd Guijuelo
Real Madrid Castilla 
18/02 23:59
FT 
 Talavera De La Reina
Coruxo 
18/02 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Athletic Bilbao B 1
18/02 23:00
FT 
 CD Tudelano
Osasuna B 
18/02 23:59
FT 
 UD Logrones
Cd Lealtad 
18/02 23:59
FT 
 CD Pena Sport
Leioa 
18/02 23:59
FT 
 Racing de Santander
CD Izarra 
18/02 23:59
FT 
1 CD Mirandes
Cd Vitoria Spa 
18/02 23:59
FT 
 Real Union de Irun
Burgos CF 
19/02 01:00
 
 Real Sociedad B
Caudal 
18/02 19:00
FT 
 Sd Formentera
Ue Cornella 
18/02 19:00
FT 
 Mallorca
Alcoyano 
18/02 19:00
FT 
 UE Olot
Atletico Baleares 
18/02 19:00
FT 
 Sabadell
Scr Pena Deportiva 
18/02 19:00
FT 
 Real Zaragoza B
Hercules 
18/02 23:59
FT 
 Lleida
Ontinyent 
18/02 23:59
FT 
 Elche
Atletico Saguntino 
18/02 23:59
FT 
 CF Badalona
Cf Peralada 
18/02 18:30
FT 
 Pinatar
Mar Menor 
18/02 18:30
FT 
 CD Basconia
Anaitasuna 
18/02 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Emd Santillana 
18/02 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Ue Vilassar De Mar 
18/02 19:00
FT 
 Alcobendas Sport
Cd San Fernando De Henares 
18/02 19:00
FT 
 Leganes B
Dav Santa Ana 
18/02 19:00
FT 
 Villalonga
Negreira 1
18/02 19:00
FT 
2 Castilleja
Puente Genil 
18/02 19:00
FT 
 Cartagena B
Huercal 
18/02 19:00
FT 
 Sfc Minerva
Ucam Murcia B 
18/02 19:00
FT 
 Real Aviles
Atletico Lugones 1
18/02 19:00
FT 
 Espanyol B
Vilafranca 
18/02 19:00
FT 
 Sant Andreu
Ue Castelldefels 
18/02 19:00
FT 
 L'Hospitalet
AE Prat 1
18/02 19:00
FT 
 Santboia
Terrassa 
18/02 19:00
FT 
 Cf Borriol
UD Alzira 
18/02 19:00
FT 
 Torre Levante
Crevillente 
18/02 19:00
FT 
 Ud San Pedro
Villacarrillo 
18/02 19:15
FT 
 Paiporta
Cd Almazora 
18/02 19:30
FT 
 Cd Calamonte
Don Benito 
18/02 19:30
FT 
 Cd Valdefierro
Illueca 
18/02 19:30
FT 
1 Trujillo
Up Plasencia 
18/02 19:30
FT 
 Real Burgos
Atletico Astorga 
18/02 18:30
FT 
 Granada Cf B
Extremadura 1
18/02 19:00
FT 
1 Ejido
Linense 
18/02 19:00
FT 
 UD Melilla
Lorca Deportiva 
18/02 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Real Betis B 
18/02 19:00
FT 
 UD Marbella
Jumilla 
18/02 19:00
FT 
1 Cd San Fernando Isleno
Las Palmas Atletico 
18/02 23:59
FT 
 Villanovense
UD Badajoz 
18/02 23:59
FT 
 Merida Ad
Murcia 
19/02 00:30
 
 Recreativo Huelva
Ecija Balompie 
18/02 22:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Ik Frej Taby 
18/02 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Orebro 
18/02 22:00
FT 
 Vasalunds IF
Hammarby 
18/02 23:59
FT 
 Malmo
Dalkurd Ff 
18/02 23:59
FT 
 Brommapojkarna
Gefle IF 
18/02 23:59
FT 
 Hacken
IFK Varnamo 
18/02 23:00
FT 
 Vaduz
Wohlen 
18/02 23:00
FT 
 Aarau
Chiasso 1
18/02 23:00
FT 
 Sion
Lausanne Sports 
18/02 23:00
FT 
 Zurich
Luzern 
18/02 23:00
FT 
 Young Boys
Thun 
18/02 19:00
FT 
 Udon Thani
Thailand Honda Fc 
18/02 19:00
FT 
 Samut Songkhram FC
Ptt Rayong 
18/02 20:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Lampang 
18/02 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Prachuap Khiri Khan 
18/02 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Air Force Central 
18/02 20:00
FT 
 Sukhothai
Chiangrai United 1
18/02 20:00
FT 
 Buriram United
Bangkok Glass 
18/02 19:30
FT 
 Stade Tunisien
Us Ben Guerdane 
18/02 20:00
FT 
 Esperance Sportive Zarzis
Club Sportif Sfaxien 
18/02 20:00
FT 
 C. A. Bizertin
J.s. Kairouanaise 1
18/02 21:00
FT 
1 Club Africain
Esperance Sportive de Tunis 1
18/02 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Etoile Metlaoui 
18/02 18:30
FT 
 Bursaspor
Yeni Malatyaspor 
18/02 18:30
FT 
 Karabukspor
Akhisar Bld.Geng 
18/02 21:00
FT 
 Trabzonspor
Istanbul Buyuksehir Belediyesi 
18/02 23:59
FT 
 Kasimpasa
Galatasaray 
18/02 18:00
FT 
 Umraniyespor
Eskisehirspor 1
18/02 20:30
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Istanbulspor 
18/02 23:00
FT 
 Adana Demirspor
Boluspor 
18/02 18:00
FT 
 Genclerbirligi U19
Goztepe U19 
18/02 18:00
FT 
 Trabzonspor U19
Buyuksehir Bldspor U19 
18/02 19:05
FT 
 Tuzlaspor U19
Gaokaerlishibang U19 
18/02 16:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
18/02 17:00
FT 
1 Bursaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 1
18/02 17:00
FT 
1 Trabzonspor U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 1
18/02 17:30
FT 
 Kasimpasa U21
Galatasaray U21 
18/02 20:00
FT 
 Zirka Kirovohrad
Illichivets 
18/02 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Zorya 
18/02 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Olimpic Donetsk 
19/02 04:00
 
 Defensor
Torque 
19/02 04:00
 
 Racing Club Montevideo
Danubio FC 
19/02 04:00
 
 Ca River Plate
Ca Atenas 
19/02 06:30
 
 Nacional Montevideo
Centro Atletico Fenix 
19/02 03:45
 
 Deportivo La Guaira
Metropolitanos 
19/02 05:00
 
 Atletico Venezuela
Estudiantes Caracas Sc 
19/02 07:00
 
 Zamora Barinas
Carabobo 
18/02 16:00
FT 
 Marconi Stallions
Manly United 
18/02 17:30
FT 
 Fremad Amager
BK Frem 
18/02 19:00
FT 
 Honefoss
Moss 
18/02 19:00
FT 
 Naftan Novopolock
Vigvam Smolevichy 
18/02 20:00
FT 
 Cegled
Rco Agde 
19/02 01:15
 
 Inverness C.T.
Crusaders FC