livescore - live soccer scores

Soccer Results: Lastest Soccer Scores

18/02 23:15
FT 
 Atletico Madrid
Athletic Bilbao 
18/02 19:00
FT 
 Real Sociedad
Levante 
18/02 03:45
FT 
1 Malaga
Valencia 
18/02 22:00
FT 
 Benevento
Crotone 
18/02 22:00
FT 
 Bologna
Sassuolo 1
18/02 22:00
FT 
 Napoli
Spal 
18/02 19:30
FT 
 Torino
Juventus 
18/02 03:45
FT 
 Genoa
Inter Milan 
18/02 22:30
FT 
 Augsburg
VfB Stuttgart 
18/02 23:59
FT 
 Lille
Lyon 
18/02 22:00
FT 
 Nice
Nantes 
18/02 03:00
FT 
1 Amiens
Toulouse 
18/02 03:00
FT 
 Angers SCO
Saint Etienne 
18/02 03:00
FT 
 Caen
Stade Rennais 
18/02 03:00
FT 
 Montpellier
Guingamp 
18/02 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Metz 
18/02 23:59
FT 
 Rochdale
Tottenham Hotspur 
18/02 20:00
FT 
 Norwich
Ipswich 
18/02 23:45
FT 
 Zwolle
Ajax Amsterdam 
18/02 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Heracles Almelo 
18/02 21:30
FT 
 Twente Enschede
Sparta Rotterdam 
18/02 19:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
Utrecht 
18/02 03:45
FT 
 ADO Den Haag
Willem II 
18/02 02:45
FT 
 NAC Breda
AZ Alkmaar 
18/02 02:45
FT 
1 PSV Eindhoven
SC Heerenveen 
18/02 21:30
FT 
 Gent
KV Mechelen 
18/02 03:30
FT 
 Club Brugge
Genk 
18/02 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
AS Eupen 
18/02 03:00
FT 
 KSC Lokeren
Kortrijk 
18/02 23:59
FT 
 Vitoria Setubal
Pacos Ferreira 
18/02 23:59
FT 
1 Moreirense
Chaves 
18/02 04:30
FT 
1 GD Estoril-Praia
Belenenses 
18/02 02:15
FT 
 Benfica
Boavista 
18/02 23:00
FT 
 Celtic
St. Johnstone 
18/02 22:15
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
18/02 21:00
FT 
1 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 1
18/02 08:30
FT 
 Rosario Central
Olimpo 
18/02 06:15
FT 
1 Temperley
Independiente 
18/02 04:00
FT 
 San Lorenzo
Newells Old Boys 
18/02 04:00
FT 
 Argentinos Juniors
Atletico Tucuman 
18/02 06:05
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Villa Dalmine 
18/02 04:00
FT 
2 Almagro
Deportivo Riestra 
18/02 04:00
FT 
 Flandria
Sarmiento Junin 
18/02 15:00
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Queensland Lions SC 
18/02 12:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
North Geelong Warriors 
18/02 14:00
FT 
 Sydney Womens
Melbourne City Womens 
18/02 14:30
FT 
 White City Woodville
Modbury Jets 1
18/02 23:30
FT 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
18/02 19:00
FT 
 Fk Kapaz Ganca
FK Inter Baku 
18/02 19:00
FT 
 Sumqayit Reserves
Neftci Baku Reserve 
18/02 23:00
FT 
 Westerlo
Tubize 
18/02 03:30
FT 
 Oud Heverlee
KFCO wilrijk 
18/02 05:15
FT 
 Real Potosi
Destroyers 1
18/02 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
San Jose 
18/02 03:00
FT 
1 Atlantico Ec
Jacobina Ec 
18/02 05:00
FT 
 Fortaleza
Floresta CE 
18/02 03:00
FT 
 Tiradentes Ce
Iguatu Ce 
18/02 03:00
FT 
1 Uniclinic Ac Ce
Horizonte CE 
18/02 03:00
FT 
 Anapolis
Atletico Clube Goianiense 
18/02 07:30
FT 
 Veranopolis Rs
Gremio (RS) 
18/02 03:00
FT 
 Cruzeiro Rs
Avenida Rs 
18/02 03:45
FT 
 ABC RN
Assu Rn 
18/02 03:00
FT 
 Potiguar-M RN
Santa Cruz Rn 
18/02 03:00
FT 
 America Natal Rn
Globo 
18/02 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Bonsucesso U20 1
18/02 02:30
FT 
 Cruzeiro (MG)
Villa Nova-MG 
18/02 07:00
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Pesqueira 
18/02 05:30
FT 
 Santa Cruz (PE)
Nautico (PE) 
18/02 21:00
FT 
 Mirassol
Ituano Sp 1
18/02 05:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Ferroviaria Sp 
18/02 02:30
FT 
 EC Santo Andre
Bragantino SP 
18/02 03:00
FT 
 Audax Sao Paulo
Ca Votuporanguense Sp 
18/02 03:00
FT 
 Guarani Futebol Clube
Taubate 
18/02 03:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Penapolense 
18/02 23:30
FT 
 Levski Sofia
Botev Plovdiv 
18/02 21:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Slavia Sofia 
18/02 18:30
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Pirin Blagoevgrad 
18/02 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Union La Calera 
18/02 07:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Curico Unido 
18/02 05:00
FT 
 Palestino
Colo Colo 
18/02 09:00
FT 
 San Marcos De Arica
Cd Copiapo S.a. 1
18/02 09:00
FT 
 Alianza Petrolera
Independiente Santa Fe 
18/02 07:00
FT 
 Boyaca Chico
Aguilas Doradas 
18/02 07:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Cali 1
18/02 05:00
FT 
 Jaguares De Cordoba
Deportes Tolima 1
18/02 10:00
FT 
 Herediano
Universidad de Costa Rica 
18/02 23:59
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Cibalia 
18/02 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 1
18/02 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
18/02 21:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ermis Aradippou 
18/02 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Viktoria Plzen 
18/02 18:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Teplice U21 
18/02 18:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Hradec Kralove U21 
18/02 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Brno U21 
18/02 17:30
FT 
 Zlin U21
Mfk Karvina U21 
18/02 23:00
FT 
 Midtjylland
Kobenhavn 
18/02 21:00
FT 
 Randers
Hobro I.K. 
18/02 19:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Horsens 
18/02 05:00
FT 
 Macara
Independiente Jose Teran 
18/02 23:00
FT 
 Blackpool
Peterborough United 
18/02 21:00
FT 
 Reading U23
Middlesbrough U23 
18/02 23:59
FT 
 IFK Mariehamn
Inter Turku 
18/02 18:00
FT 
 Le Mans U19
Bordeaux U19 
18/02 20:30
FT 
 Eintr. Braunschweig
Union Berlin 
18/02 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg 
18/02 20:30
FT 
 Nurnberg
MSV Duisburg 
18/02 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
VfL Osnabruck 
18/02 21:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
VfR Aalen 
18/02 21:00
FT 
 Karlsruher Youths
Astoria Walldorf Ii 
18/02 21:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Mtv Gifhorn 
18/02 20:00
FT 
 Sv Grun Weiss Lubben
Torgelower Sv Greif 
18/02 20:00
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Altludersdorf 
18/02 21:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Viktoria Berlin 1889 
18/02 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bsg Chemie Leipzig 
18/02 20:30
FT 
 Berliner Ak 07
VSG Altglienicke 
18/02 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Stuttgart Amateure 
18/02 22:00
FT 
 Wattenscheid
Uerdingen 
18/02 20:00
FT 
 Werder Bremen U19
Wolfsburg U19 
18/02 20:00
FT 
 Holstein Kiel U19
St Pauli U19 
18/02 18:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
Vfl Osnabruck U19 
18/02 18:00
FT 
 Hamburger U19
Chemnitzer U19 
18/02 20:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Greuther Furth U19 
18/02 18:00
FT 
 Hoffenheim U19
Augsburg U19 
18/02 17:30
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Sc Freiburg U19 
18/02 20:30
FT 
 Paderborn U19
Monchengladbach U19 
18/02 20:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Arminia Bielefeld U19 
18/02 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Schalke 04 U19 
18/02 18:00
FT 
 Bochum U19
Djk Arminia Klosterhardt U19 
18/02 18:00
FT 
 Koln U19
Msv Duisburg U19 
18/02 23:59
FT 
 Hoffenheim (w)
Wolfsburg womens 
18/02 21:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Turbine Potsdam (w) 
18/02 18:00
FT 
 Koln Womens
Eintracht Frankfurt womens 
18/02 23:15
FT 
 AEK Athens
Xanthi 
18/02 23:15
FT 
1 PAE Levadiakos
Panaitolikos Agrinio 
18/02 21:00
FT 
 Platanias FC
Pas Giannina 
18/02 21:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Anagenisi Karditsa 
18/02 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Panserraikos 
18/02 21:00
FT 
 Ergotelis
Trikala 
18/02 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Apollon Larissas 1
18/02 21:00
FT 
1 Veria
Panegialios 1
18/02 10:00
FT 
1 CD Marquense
Guastatoya 1
18/02 09:00
FT 
 Coban Imperial
CSD Municipal 
18/02 09:00
FT 
 Real Espana
Juticalpa 
18/02 09:00
FT 
 CD Motagua
CD Vida 
19/02 00:15
FT 
 Fylkir
HK Kopavog 
18/02 23:59
FT 
 Hafnarfjordur FH
UMF Selfoss 
18/02 23:00
FT 
 Grindavik
Thor Akureyri 
18/02 16:30
FT 
 Neroca
Mohun Bagan 
18/02 18:30
FT 
 Salgaocar Sports Club U18
Dempo Sc U18 
18/02 22:30
FT 
 Atletico De Kolkata
Mumbai City 
18/02 20:00
FT 
 Chennai Titans
Jamshedpur 
18/02 19:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Rah Ahan 
18/02 19:00
FT 
 Iran Javan Bushehr
Khouneh Be Khouneh 
18/02 19:00
FT 
 Ucd Afc
Ballymun United 
18/02 19:00
FT 
 Cherry Orchard
Mochtas 
18/02 03:45
FT 
 Sligo Rovers
Limerick FC 
18/02 02:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Petah Tikva FC 1
18/02 23:30
FT 
 Lucchese
Cuneo 
18/02 21:30
FT 
 Arzachena
Pisa 
18/02 21:30
FT 
 Gavorrano
Piacenza 
18/02 21:30
FT 
 Giana
Robur Siena Ssd 
18/02 21:30
FT 
 Pistoiese
Olbia 
18/02 21:30
FT 
 Pro Piacenza
Viterbese 1
18/02 21:30
FT 
 Gubbio
Pordenone Calcio Ssd 
18/02 23:30
FT 
 Juve Stabia
Bisceglie 1913 
18/02 23:30
FT 
 Ac Monopoli
Catania 
18/02 23:30
FT 
 Rende
Fondi 1
18/02 23:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Lecce 
18/02 23:30
FT 
 Francavilla
Us Casertana 1908 1
18/02 21:30
FT 
 Usd Akragas
Catanzaro 1
18/02 21:30
FT 
 Matera
Us Siracusa 
18/02 21:30
FT 
 Trapani
Paganese 
18/02 22:00
FT 
 Frosinone
Ascoli 
18/02 20:00
FT 
 Deckard Lian
Bandari 
18/02 20:00
FT 
 Vihiga United
Posta Rangers 
18/02 20:15
FT 
 Salam Zgharta
Trables Sports Club 
18/02 21:00
FT 
 Pelister Bitola
Rabotnicki Skopje 
18/02 11:05
FT 
 Chivas Guadalajara
Pachuca 
18/02 11:00
FT 
1 Necaxa
Monterrey 
18/02 10:30
FT 
 Club Tijuana
Pumas UNAM 1
18/02 09:05
FT 
 Club Leon
Queretaro 1
18/02 09:00
FT 
 Tigres UANL
Atlas 
18/02 07:00
FT 
 CDSyC Cruz Azul
Puebla 
18/02 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Cimarrones De Sonora 1
18/02 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Tampico Madero 
18/02 08:00
FT 
1 Juarez
Venados 
18/02 06:00
FT 
1 Mineros De Zacatecas
Murcielagos 1
18/02 23:00
FT 
 Forces Armee Royales
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
18/02 23:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Chabab Atlas Khenifra 
18/02 17:30
FT 
 Magway
Mahar United 
18/02 11:35
FT 
 Hamilton Wanderers
Canterbury United 
18/02 09:00
FT 
 Southern United
Wellington Phoenix Reserve 
18/02 09:00
FT 
 Team Wellington
Waitakere United 
18/02 09:00
FT 
 Tauro FC
Chorrillo FC 
18/02 06:30
FT 
 Cerro Porteno
Sol De America 
18/02 09:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Deportivo Union Comercio 
18/02 06:45
FT 
 Sport Rosario
Utc Cajamarca 
18/02 04:30
FT 
 Real Atletico Garcilaso
Melgar 
18/02 02:15
FT 
 Comerciantes Unidos
Inti Gas Deportes 
18/02 22:30
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
18/02 03:30
FT 
 Wisla Krakow
Arka Gdynia 
18/02 23:00
FT 
 Varzim
Famalicao 1
18/02 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Nacional 1
18/02 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Penafiel 
18/02 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Santa Clara 
18/02 23:00
FT 
 SC Covilha
Leixoes 
18/02 22:30
FT 
1 Porto B
UD Oliveirense 
18/02 19:15
FT 
 Real Sport
Benfica B 1
18/02 23:59
FT 
 ACS Poli Timisoara
CSM Studentesc Iasi 
18/02 02:45
FT 
 CFR Cluj
Astra Ploiesti 
18/02 23:59
FT 
 Krasnodar II
Lokomotiv Moscow B 
18/02 21:30
FT 
 Spartak Moscow II
FK Tyumen 
18/02 18:45
FT 
 Ural Sr
Ararat Moscow 
18/02 16:15
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Rotor Volgograd 
18/02 03:35
FT 
 The New Saints
Dumbarton 
18/02 21:00
FT 
 Forfar Farmington Womens
Hibernians Womens 
18/02 21:00
FT 
 Spartans Womens
Glasgow Rangers Womens 
18/02 20:15
FT 
 Celtic Womens
Stirling University Womens 
18/02 21:00
FT 
2 Mladost Lucani
Partizan Belgrade 
18/02 20:00
FT 
 Radnicki Nis
Backa Backa Palanka 
18/02 21:00
FT 
 FK Senica
DAC Dunajska Streda 1
18/02 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava 
18/02 21:00
FT 
 Nitra
Trencin 
18/02 21:00
FT 
 MSK Zilina
MFK Ruzomberok 
18/02 21:00
FT 
1 1. Tatran Presov
Sport Podbrezova 1
18/02 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Kaizer Chiefs FC 
18/02 23:00
FT 
 Cordoba
Granada 
18/02 19:00
FT 
 Sevilla Atletico
Almeria 
18/02 03:30
FT 
 Gimnastic Tarragona
Zaragoza 
18/02 03:00
FT 
 La Hoya Lorca
Sporting de Gijon 
18/02 23:59
FT 
 UD Logrones
Cd Lealtad 
18/02 23:59
FT 
 CD Pena Sport
Leioa 
18/02 23:59
FT 
 Racing de Santander
CD Izarra 
18/02 23:59
FT 
1 CD Mirandes
Cd Vitoria Spa 
18/02 23:59
FT 
 Real Union de Irun
Burgos CF 
18/02 23:00
FT 
 CD Tudelano
Osasuna B 
18/02 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Athletic Bilbao B 1
18/02 23:59
FT 
1 G Segoviana
San Sebastian Reyes 
18/02 23:59
FT 
 Pontevedra
Racing de Ferrol 
18/02 23:59
FT 
 Cd Guijuelo
Real Madrid Castilla 
18/02 23:59
FT 
 Talavera De La Reina
Coruxo 
18/02 23:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Cf Rayo Majadahonda 
18/02 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Carceda 
18/02 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Toledo 1
18/02 19:00
FT 
 Ad Union Adarve
Fuenlabrada 
18/02 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
SD Ponferradina 
18/02 23:59
FT 
 Lleida
Ontinyent 
18/02 23:59
FT 
 Elche
Atletico Saguntino 
18/02 23:59
FT 
 CF Badalona
Cf Peralada 
18/02 19:00
FT 
 Sd Formentera
Ue Cornella 
18/02 19:00
FT 
 Mallorca
Alcoyano 
18/02 19:00
FT 
 UE Olot
Atletico Baleares 
18/02 19:00
FT 
 Sabadell
Scr Pena Deportiva 
18/02 19:00
FT 
 Real Zaragoza B
Hercules 
18/02 23:59
FT 
 Villanovense
UD Badajoz 
18/02 23:59
FT 
 Merida Ad
Murcia 
18/02 19:00
FT 
1 Ejido
Linense 
18/02 19:00
FT 
 UD Melilla
Lorca Deportiva 
18/02 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Real Betis B 
18/02 19:00
FT 
 UD Marbella
Jumilla 
18/02 19:00
FT 
1 Cd San Fernando Isleno
Las Palmas Atletico 
18/02 18:30
FT 
 Granada Cf B
Extremadura 1
18/02 19:30
FT 
 Cd Calamonte
Don Benito 
18/02 19:30
FT 
 Cd Valdefierro
Illueca 
18/02 19:30
FT 
1 Trujillo
Up Plasencia 
18/02 19:30
FT 
 Real Burgos
Atletico Astorga 
18/02 19:15
FT 
 Paiporta
Cd Almazora 
18/02 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Ue Vilassar De Mar 
18/02 19:00
FT 
 Alcobendas Sport
Cd San Fernando De Henares 
18/02 19:00
FT 
 Leganes B
Dav Santa Ana 
18/02 19:00
FT 
 Villalonga
Negreira 1
18/02 19:00
FT 
2 Castilleja
Puente Genil 
18/02 19:00
FT 
 Cartagena B
Huercal 
18/02 19:00
FT 
 Sfc Minerva
Ucam Murcia B 
18/02 19:00
FT 
 Real Aviles
Atletico Lugones 1
18/02 19:00
FT 
 Espanyol B
Vilafranca 
18/02 19:00
FT 
 Sant Andreu
Ue Castelldefels 
18/02 19:00
FT 
 L'Hospitalet
AE Prat 1
18/02 19:00
FT 
 Santboia
Terrassa 
18/02 19:00
FT 
 Cf Borriol
UD Alzira 
18/02 19:00
FT 
 Torre Levante
Crevillente 
18/02 19:00
FT 
 Ud San Pedro
Villacarrillo 
18/02 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Emd Santillana 
18/02 18:30
FT 
 Pinatar
Mar Menor 
18/02 18:30
FT 
 CD Basconia
Anaitasuna 
18/02 02:30
FT 
 Paruro Five Foot
Levante Futsal 
18/02 20:00
FT 
 Barcelona Womens
Athletic Club Bibao Womens 
18/02 19:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Santa Teresa Cd Womens 1
18/02 19:00
FT 
1 Sevilla Fc Womens
Prainsa Zaragoza Womens 
18/02 23:59
FT 
 Malmo
Dalkurd Ff 
18/02 23:59
FT 
 Brommapojkarna
Gefle IF 
18/02 23:59
FT 
 Hacken
IFK Varnamo 
18/02 22:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Ik Frej Taby 
18/02 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Orebro 
18/02 22:00
FT 
 Vasalunds IF
Hammarby 
18/02 23:00
FT 
 Vaduz
Wohlen 
18/02 23:00
FT 
 Aarau
Chiasso 1
18/02 23:00
FT 
 Sion
Lausanne Sports 
18/02 23:00
FT 
 Zurich
Luzern 
18/02 23:00
FT 
 Young Boys
Thun 
18/02 20:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Lampang 
18/02 19:00
FT 
 Udon Thani
Thailand Honda Fc 
18/02 19:00
FT 
 Samut Songkhram FC
Ptt Rayong 
18/02 20:00
FT 
 Sukhothai
Chiangrai United 1
18/02 20:00
FT 
 Buriram United
Bangkok Glass 
18/02 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Prachuap Khiri Khan 
18/02 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Air Force Central 
18/02 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Etoile Metlaoui 
18/02 21:00
FT 
1 Club Africain
Esperance Sportive de Tunis 1
18/02 20:00
FT 
 Esperance Sportive Zarzis
Club Sportif Sfaxien 
18/02 20:00
FT 
 C. A. Bizertin
J.s. Kairouanaise 1
18/02 19:30
FT 
 Stade Tunisien
Us Ben Guerdane 
18/02 23:59
FT 
 Kasimpasa
Galatasaray 
18/02 21:00
FT 
 Trabzonspor
Istanbul Buyuksehir Belediyesi 
18/02 18:30
FT 
 Bursaspor
Yeni Malatyaspor 
18/02 18:30
FT 
 Karabukspor
Akhisar Bld.Geng 
18/02 23:00
FT 
 Adana Demirspor
Boluspor 
18/02 20:30
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Istanbulspor 
18/02 18:00
FT 
 Umraniyespor
Eskisehirspor 1
18/02 19:05
FT 
 Tuzlaspor U19
Gaokaerlishibang U19 
18/02 18:00
FT 
 Genclerbirligi U19
Goztepe U19 
18/02 18:00
FT 
 Trabzonspor U19
Buyuksehir Bldspor U19 
18/02 17:30
FT 
 Kasimpasa U21
Galatasaray U21 
18/02 17:00
FT 
1 Bursaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 1
18/02 17:00
FT 
1 Trabzonspor U21
Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21 1
18/02 16:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
18/02 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Olimpic Donetsk 
18/02 20:00
FT 
 Zirka Kirovohrad
Illichivets 
18/02 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Zorya 
18/02 04:00
FT 
 Club Atletico Progreso
Rampla Juniors 
18/02 04:00
FT 
 Liverpool P
Boston River 
18/02 04:00
FT 
1 Wanderers FC
CA Penarol 
18/02 07:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Estudiantes Merida 
18/02 04:05
FT 
 Zulia
Monagas SC 
18/02 03:30
FT 
1 Deportivo Anzoategui
Portuguesa de Desportos 
18/02 20:00
FT 
 Cegled
Rco Agde 
18/02 19:00
FT 
 Honefoss
Moss 
18/02 19:00
FT 
 Naftan Novopolock
Vigvam Smolevichy 
18/02 17:30
FT 
 Fremad Amager
BK Frem 
18/02 16:00
FT 
 Marconi Stallions
Manly United 
18/02 09:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Vegalta Sendai (w) 
18/02 08:40
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Montreal Impact 
18/02 06:00
FT 
 Atlanta United
Columbus Crew